Zobacz, czym wyróżnia się

nasza firma

 

Poznaj nas

Holiday Boat zrodziło się na terenie Augustowa na początku 2011 roku. Prężnie rozwijający się w tym miejscu przemysł stoczniowy, umożliwił nam stworzenie katamaranów, które stały się szeroko znane w świecie. Budowane przez nas łodzie spełniają wszystkie wymagania znaku CE, dodatkowo zaś, jako jedyni w Europie, uzyskaliśmy Certyfikat CE na pokład słoneczny. Nasze katamarany przeszły wszelkie niezbędne badania, potwierdzające ich bezpieczeństwo oraz wysoką jakość wykonania, w efekcie czego zostały dopuszczone do zastosowania w żegludze pasażerskiej PIP, SANEPID, PRS i Żeglugę Polską.

"Historia Holiday Boat to przykład spełnienia marzeń o niemożliwym, o luksusie i przygodzie jednocześnie. Doświadczenia zawodowe oraz wnikliwa analiza rynku, pozwoliły realizować plan rozległej sieci usług przewozów pasażerskich, oferowanych przy wykorzystaniu luksusowo wykończonych katamaranów" - Daniel Wałamaniuk, Prezes Holiday Boat.

REJSY KATAMARANEM GDAŃSK

ODKRYJ Z NAMI NOWĄ STRONĘ GDAŃSKA!

Pragmatyczne podejście do realizowanych przez nas projektów umożliwiło nam stworzenie wszechstronnego, wielozadaniowego katamaranu. Nasz projekt okazał się sukcesem na skalę światową. Dzięki swej uniwersalności znakomicie sprawdza się jako statek pasażerski, autobus wodny, miejsce szkoleń, prezentacji, spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych. W okresie ośmiu lat działalności zbudowaliśmy podwaliny dużej, cieszącej się uznaniem i rozpoznawalnością firmy, która wyznaczyła nową jakość usługi rejsów pasażerskich.

 

REJSY

Holiday Boat Gdańsk specjalizuje się w organizacji przewozów pasażerskich po gdańskich wodach śródlądowych. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe propozycje tras rejsów po malowniczych, historycznych szlakach wodnych. Na czas każdej wyprawy bezpłatnie udostępniamy pokład słoneczny i bezprzewodowy internet, a profesjonalny i doświadczony Bosman zdradzi wszelkie historyczne ciekawostki mijanych atrakcji. Każda jednostka wyposażona jest w mini bar szeroko zaopatrzony w słone przekąski oraz napoje zimne i ciepłe w naprawdę przystępnych cenach.

więcej

WYNAJEM CZASOWY

W naszej ofercie znajdą Państwo także usługi czarterowe - czasowy wynajem katamaranu wraz z obsługą pokładową pod indywidualne potrzeby. Poza podstawową funkcją przewoźniczą, nasze statki sprawdzają się doskonale jako miejsce szkoleń, prezentacji, spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych. Współpracujemy z wieloma agencjami eventowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i zorganizować spersonalizowane wydarzenia zgodne z Państwa życzeniem.

więcej